Zábradlie berieme ako celok nehnuteľnosti. Pozrieme sa na pekný dom a povieme si ten vyzerá luxusne a moderne. Ale čo presne nám na ňom príde luxusné a moderné? Vo väčšine prípadov si dizajnéri a architekti dávajú záležať na detailoch, akým je aj zábradlie. Zábradlie na balkóne či terase, ale aj zábradlie na schodisku či už exteriérovom alebo interiérovom, môže krásne zmeniť celkový imidž vašej nehnuteľnosti.

sklenené zábradlie

Ako na moderné zábradlie?

V prípade modernizácie bytu či domu je zábradlie voľbou číslo jedna. Materiálom, ktorý je nielen moderný, ale aj mimoriadne kvalitný je sklo. Sklo na zábradlie? Zábradlie, ktoré ma byt pevne a odolné? Áno. Prečo nie? Sklo používané na sklenené zábradlie je tvrdené a prakticky nerozbitné. Takéto kvalitné, odolné sklo sa používa na zábradlia či dvere, kde hrozí veľké riziko rozbitia.

sklenené zábradlie

Dizajn na prvom mieste.

Ak je pre vás dizajn na prvom mieste, sklenené zábradlie by u vás určite nemalo chýbať. Možno ste si už všimli drahé nehnuteľnosti, kde na žiadnej vile nechýba na balkónovom zábradlí sklo. Sklenené zábradlie môže byť v kombinácii s nerezovou konštrukciou, ale aj samostatne stojaca sklená plocha. V takomto prípade sa sklo montuje priamo do podlahy. Sklo nemusí byť prípade zábradlia iba v exteriéri. Veľmi dobrú variantou je takisto sklenené zábradlie v interiéri na schodisku. Aj v takomto prípade je sklo bezpečnostné a veľmi pevné. Splní presne také účel, aký zábradlie na schodisku spĺňať má. Takisto sa sklenené zábradlie ľahko čistí. V prípade, že máte potrebu sklenené zábradlie vyčistiť, postačia vám bežne prípravky na sklo. Urobte aj vy zo svojej domácnosti v exteriéri aj interiér s nádychom luxusu. A to práve vďaka sklu. Či už sa rozhodnete pre sklenené zábradlie na balkón, terasu či okrášliť svoj interiér v podobe skleneného schodiska, nikdy neurobíte krok vedľa.