Ste živnostník a zistili ste, že ste v tomto roku už prekročili hranicu príjmu, z ktorej by ste mali platiť daň? Uvažujete teda o založení vlastnej firmy, na ktorú by ste fakturovali? Máte obavy, že vybavenie takejto firmy vás bude stáť veľa síl, námahy, času a peňazí? Nemáte na to čas ani priestor vybaviť novú firmu? Zisťovať všetky skutočnosti, dokumenty a všetko, čo k tomu budete potrebovať? A vonkoncom nemáte už ani čas na vybavovanie, pretože vás súria faktúry, ktoré musíte vystaviť takmer hneď? Naháňa vás založenie spoločnosti? Chcete ju mať za pár dní založenú a nie čakať na papiere mesiace? Čo keď si na úrade ešte predĺžia lehotu a vy sa ani nedočkáte, kým vám ju založia?

podpisovanie zmlúv

Riešením je spoločnosť, ktorú si kúpite. Stačí si vyhľadať predaj sro cena a nájde vám množstvo ponúk. Alebo len jednu konkrétnu, ktorá vás z týchto ponúk zaujme najviac. Takáto ready made spoločnosť je ako stvorená na takéto situácie. Ušetrí vám čas, ktorý by ste inak stratili, keby ste nevyužili služby tejto spoločnosti.

porada vo firme

Len si to predstavte. Zasa musíte chodiť po úradoch. Vybavovať. Úradníčky nemajú svoj deň, sú na vás nevrlé a vy sa len snažíte niečo zistiť. Oni nevedia a teraz majú dovolenky, máte prísť inokedy… No, niekedy je to ozaj na porazenie s našimi úradmi. Vy ste stratili celý deň, ktorý ste boli v robote a zároveň ste nič nevybavili. Takto musíte stratiť ešte koľko dní, aby ste mali svoju spoločnosť? Už ani jeden. Kúpte si ready made spoločnosť rýchlo, lacno a jednoducho. Bez strát na vašej strane. Keď si to vypočítate s časom, úsilím, ktorý by ste inak stratili, tak sa vám to určite oplatí. Uľahčí vám to fungovanie a svoju snahu môžete venovať radšej do budovania biznisu. To viete predsa najlepšie. Dôkazom je to, že sa vám tak darí a potrebovať svoje príjmy presunúť do svojej spoločnosti.