Viete ako by som išla na výlet niekde autom alebo autobusom ale lepšie je súkromne keď vás rodina zoberie autom na výlet už čo by boli letné prázdniny by som nedbala ale na leto si ešte riadne dlho počkáme viac ako pol roka no čo narobíme cmuk jedna výhoda je že táto práca je písanie článkov je flexibilná že sa dá medzitým aj iné robiť. Ja som varila mäsovú polievku po dlhej dobe dala nám mamina bývalá kolegyňa kura tak aspoň je domáca polievka nie tie kúpené umelé kurence samé antibiotika obsahujú fuj takto si aspoň pochutíme. Ale poďme k téme auto to je ako internet aj dobrý pán aj zlý lebo ako vieme všelijaké indivídua dostanú vodičské oprávnenie nám až mozog zastane prečo nie sú vôbec dostatočne psychologické testy veľa ľudí prejde podľa známosti potom to tak vyzerá ako vyzerá.

retro

Keby že mám tú právomoc tak tam prečistím od piky urobím rázny poriadok no som len malá ryba. Čo sa týka šoférovania nikdy ma to nelákalo nie to moja šálka kávy preto ani nemám vodičský preukaz ako som už v predošlom článku spomínala ale môj priateľ áno . Ja mám jednoducho rešpekt voči tomu. keď vidím tú hroznú premávku na tých cestách ktoré sú na Slovensku na niektorých úsekoch ako EMENTÁL no des. Stačí vám sledovať na TV JOJ KRIMI SPRÁVY iné nepočujete a to na dennom poriadku je to smutné také strašné tragédie nezmyselné zbytočne vyhasnú nevinne obete. Už kedy sa to zmenší každý rok stúpa počet dopravných nehôd.

nejazdi ako šialenec

Keď som si už vybrala túto tému musím ju spracovať ale nerada píšem o takýchto hrozných veciach. Radšej by som o kráse, láske a podobne ale to aj v ďalších článkoch. Ozaj mali by sme niečo vymyslieť vytvoriť online preskúšanie všetkých šoférov to by bol nový návrh zákona preto lebo je tu na Slovensku totálny zmätok vo všetkom nič tu nefunguje ako má vyzerať. Sú síce v dnešnej dobe kadejaké aplikácie aj kurzy ale asi nedostatočné. Voľakedy bolo v Zlatých Moravciach dopravné ihrisko ale či to funguje ešte neviem nakoľko sme tam roky nebývame. Som pomaličky čas ako bláznivý ani jesť človek nemá kedy vidíte myslela som že pôjdem obedovať no nebolo kedy nevadí ale aspoň si dnes urobím to čo mám prácu moje články ktoré mám tu zabrané aspoň niektoré lebo fakt  môžete si aj ako že plánovať no nestíhate.