Zmena klimatických podmienok je viditeľná takmer na každom kroku, bežný človek ju eviduje hlavne v letnom období, keď sa k nám ostáva nezvyčajne teplý vzduch, čo je veľká záťaž na náš organizmus, pretože vysoké teploty znáša dosť ťažko. Týmto agresívnym lúčom sa snažíme unikať a chránime sa aj tým, že si vytvárame prostredie, ktoré je prekryté strechou či pergolou.

V chládku a s výhľadom na more

Aj vo vývoji pergol dochádza k pozitívnym zmenám, na trhu sa totiž objavili nové typy, nová generácia, vyrobených z hliníka pod názvom SKYLINE. Patrí k https://lmmont.sk/hlinikove-pergoly/hlinikova-pergola-skyline/ tomu najmodernejšiemu a najkvalitnejšiemu, čo sa v tomto segmente vyrobilo, je špičkou medzi bioklimatickými pergolami. Vďaka nim a ich ventilačnej funkcii si užívateľ môže vychutnať maximálny komfort, uchránia pred dažďom a slnečným žiarením. Luxusný materiál, a tým je hliník v rôznych odtieňoch, dodáva pergolám estetický náboj a spolu s nimi aj celému stavebnému dielu.

Na príjemné miesto, kde si môžete oddýchnuť a posedieť pri kávičke, sa premení každá terasa, na ktorú si pergolu namontujete. V tmavom odtieni antracitu bude elegantným doplnkom aj tej najluxusnejšej vily, z pevných nosných stĺpov a konštrukcie, ktorú vám vyrobia na mieru, dostanete kvalitný priestor na posedenia s rodinou či priateľmi.

Možnosť úpravy konštrukcie pergoly

Príjemný tieň a úkryt pred dažďom poskytuje strecha pergoly. Zaujímavé, ale pevné kotvenie je dôležitou súčasťou tejto konštrukcie, aby odolala aj silnejšiemu vetru. Hliník je zasa materiál, odolný voči hrdzi, je ľahký, ale pevný, tvárny a nadčasový, Pri jeho farebných variantoch bude výsledný efekt veľmi originálny a elegantný. Tieto konštrukcie má vo svojom výrobnom programe aj spoločnosť LM-MONT, ktorá sa zaoberá výrobou a montážou širokej palety výrobkov z hliníka, skla či plastov. Hliníkové konštrukcie sú cenovo o niečo vyššie ako plast, no ich takmer nezničiteľnosť a dlhá životnosť spolu s jednoduchým spôsobom udržiavania si vyššiu cenu zaslúžia. Navyše, nadčasové konštrukcie majú použitie aj v starších budovách, ktoré sa rekonštruujú a vyžadujú si kvalitné materiály.