Spoločnosť LMmont a teda stavebno obchodná spoločnosť je na trhu už niekoľko desiatok rokov, čo jej napomohlo ako spoločnosti, sa dokonale rozvinúť a nadobudnúť množstvo skúsenosti v oblasti realizácií hliníkový a sklenený konštrukcií, vďaka ktorým si vy môžete vyberať hliníkové okná a dvere, sklenené steny, nerezové zábradlia, sklenené zábradlia, protipožiarne dvere a steny ale aj mnoho ďalšieho v tej najlepšej kvalite. Pokiaľ túžite po renovácii alebo práve staviate svoje sny v podobe krásneho rodinného domu, určite tento budete potrebovať uzatvoriť dverami a oknami. Práve teraz vám spoločnosť LM mont ponúka plastové dvere na mieru, ktoré dokonale ochránia váš domov a dodajú mu dokonalý vzhľad.

nové dvere

V prípade záujmu si môžete pozrieť na stránke www.lmmont.sk rekonštrukcie, ktoré veľa napovedia o našej práci a celkovom prístupe spoločnosti LMmont. Od spoločnosti LMmont si môžete vyberať okná a dvere doslova na mieru. V ponuke nájdete aj hliníkové okná a dvere, ktoré vám dokážeme vyrobiť v akýchkoľvek rozmeroch. V dnešnej dobe už niet stavby, ktorá by si nevyžadovala montáž okien v podobe trojskla a práve spoločnosť LMmont vám ponúka skutočné dizajnové štýly a povrchové úpravy, v tých najmodernejších prevedeniach čo do okien, to do dverí.

dvere bezpečnosť

Dvere od spoločnosti LMmont dokonale plnia svoju funkciu a izoláciu. Spĺňajú podmienky odolnosti voči vlamaniu či samotnú požiarnu odolnosť a taktiež samotnú dymotesnosť. Výber hliníkových dverí od spoločnosti LMmont vám ponúka výrobca ALUPROF a SCHUCO. Jedná sa o popredných výrobcov hliníkových dverí, ktorí majú za sebou množstvo realizácií a bohaté skúsenosti. S oknami a dverami od spoločnosti LMmont získavate nielen kvalitu, ale aj individuálny prístup a spoľahlivý servis kedykoľvek to budete potrebovať. V prípade záujmu o okná a dvere od spoločnosti LMmont nás kontaktujte na kontaktnom formulári, alebo telefonicky. Veľmi radi vás taktiež uvítame v našej vzorkovej predajni LMmont v Dubnici nad Váhom.