Schoeller Allibert je spoločnosť s viac ako 50 ročnou tradíciou výroby prepravných plastových kontajnerov a ďalších plastových produktov pre najrôznejšie odvetvia cez poľnohospodárstvo, automobilový, nápojový, potravinársky, chemický, kozmetický a farmaceutický priemysel, priemyselnú výrobu a poolingové služby a maloobchodný predaj. Okrem bohatého portfólia produktov spoločnosť ďalej ponúka aj množstvo služieb a kompletný servis vrátane riešenia na mieru podľa personalizovaných potrieb. Na web stránke spoločnosti https://www.schoellerallibert.com/sk/ je možné nájsť v kategórií brožúr Schoellerallibert množstvo katalógov s ponukou služieb a produktov.

odvetvia-trhy

Spoločnosť sa venuje výrobe IBC kontajnerov čo sú kubické nádrže určené na bezpečnú prepravu a skladovanie tekutín rôznych druhov. Ďalšou kategóriou produktov sú plastové palety slúžiace ako viac než adekvátna náhrada drevených paliet. Pevné paletové kontajnery sú ideálnym baliacim systémom pre skladovanie a prepravu robustného materiálu a veľmi ťažkých nákladov. Pojem rotomolding predstavuje monoblokové hrubostenné celoplastové nádoby, veľmi odolné proti poškodeniu so širokým uplatnením najmä v chemickom a potravinárskom priemysle. Skladovacie malé prepravky sú najviac využívané a najžiadanejšie produkty, majú využitie prakticky vo všetkých vyššie spomínaných odvetviach a to vďaka ich stohovateľnosti, ľahkej manipulácií a ľahkému transportu.

produktové katalógy spoločnosti

Skladacie paletové kontajnery sú určené prevažne na prepravu tovarov pre ich ľahkosti, vysokej nosnosti a skladnosti. Stohovateľné prepravky majú všestranné využitie pre ľahkú manipuláciu, pohodlné skladovanie (možnosť aj vertikálneho skladania) a ľahkú prepravu. ďalšou kategóriou sú stohovateľné zasúvacie prepravky sa naložené ľahko stohujú a prázdne sa dajú zasúvať do seba čo predstavuje úsporu priestoru. Spoločnosť sa zaoberá aj výrobou špecializovaných vedier certifikovaných pre pevný aj tekutý nebezpečný materiál. Poslednou kategóriou, ktorej sa budeme venovať sú kvalitné vysoko odolné prepravné vozíky uľahčujúce manipuláciu a prepravu materiálov.