Keď sa zamyslíte nad zmyslom sexuality, a preniknete do jej hlbín, zistíte, že ste sa priblížili zmyslu života. Súčasný svet sa síce tak nespráva, a je to dané tým, že väčšina ľudí žije pomerne povrchný životný štýl, plný nezmyslov a zbytočností, a tomu podstatnému sa nevenujú, každopádne by sme sa mali dobrať k samotnému jadru a zmysel života z neho vydolovať. Akonáhle totiž nepoznáte zmysel žitia, toho všetkého, čo robíte, a prečo to robíte, postráda zmysel aj samotná vaša existencia.

masážny olej

Týmto sme vám chceli naznačiť, že čokoľvek je a existuje, musí mať zmysel. A musí to mať aj poriadok. A tým sa posúvame až do najhlbších hlbín podstaty existencie všetkého, čo je, teda samotnému Bohu, Stvoriteľovi, alebo ako tento duchovný fenomén nazvať.

masážny salón

Hovorí sa, že Stvoriteľ stvoril každého na svoj obraz, to je pravda, a tiež mu (jej) nadelil všetko, čo má sám, teda nekonečnú múdrosť a lásku (cit). Kombinácia týchto vlastností je tiež niekedy nazývaná feminným a maskulínnym princípom, pričom princíp nemá nič spoločné s vagínou a penisom, je to len princíp žitia. Muži a ženy sú teda rovnakí, rovnakej podstaty, a to by vám mohlo pomôcť lepšie zvládať aj samotný akt erotickej masáže.

Ak sa vyberiete vyskúšať túto procedúru, a budete vedomým jedincom, ktorý vie, že každá žena je niečo ako ste vy, len má krajšie telo, niekedy dokonca pôvabné, až zrak prechádza, budete na ňu pôsobiť svojou energiou. A to nezostane bez odozvy, pretože masérky dobre cítia, kto je pokojný, uvoľnený, pohodový, empatický, láskavý a láskyplný. K takému zákazníkovi sa tiež budú správať inak, budú sa snažiť zo všetkých síl mu vyjsť v ústrety a poskytnúť mu rozkoš, akú ešte nikdy nezažil. Tým pádom to bude zvyšovať aj profesionalitu úkonu a bude to ovplyvňovať aj vnútorný masérkin život, a tak sa pokojne môže stať, že sa do vás také dievča zamiluje. Vylúčiť sa to nedá a láska nemá hranice, je neobmedzená, nemôžete jej diktovať podmienky, ona sa presadí aj tam, kde by ste to neočakávali.