Svadba zohráva v živote dvoch ľudí obrovský moment. Predstavuje vzájomné prepojenie dvoch ľudí, z ktorých vznikne jeden. Ide o spečatenie lásky a preto je dôležité toto prepojenie preniesť aj na papier. Ak túžite mať vytvorené svadobné oznámenie na mieru, ste tu na správnom mieste. Každý z nás má v hlave úžasný scenár našej dokonalej svadby, ktorú sme si vysnívali pár rokov dozadu. Avšak je potrebné začať od začiatku a teda s prípravami svadobných oznámení. Horí vám za zadkom a vy potrebujete vymyslieť a zrealizovať naozaj neobyčajné svadobné oznámenie? Blíži sa termín vašej vysnívanej svadby a vy máte pocit, že nič nestíhate? Nezúfajte, naša firma graphicsoul vám vytvorí vaše najkrajšie svadobné oznámenia.

svadobné oznámenia

AKO TO FUNGUJE?

Na výber máte z viacerých možností. Na našej stránke si môžete jednoducho pár klikmi vybrať motív, ktorý sa vám páči. Na výber máte z rôznych prevedení, či už preferujete malé oznámenia alebo väčšie. Všetky naše svadobné oznámenia, ktoré vyrábané sú tlačené na kvalitné papiere. U nás môžete mať svadobné oznámenia podľa vašich predstáv. Či už si vyberiete z našich prevedení a dizajnu alebo nám dáte váš návrh a určite nájdete spoločné riešenie a spokojnosť na oboch stranách. Na výber máte z rôznych typov písma, rôznych textov oznámení a text môže byť tlačený na nasledovné typy papiera. Či už sa vám pozdáva biely matný alebo lesklý. Či obľubujete krémový alebo snehobiely perleťový. Na výber máte z obrovského výberu a vyberie si skutočne každý, dokonca aj veľmi náročný zákazník.

svadobné oznámenia

Všetky naše služby ponúkame za skutočne férovú cenu. Na našej stránke nájdete cenu svadobných oznámení za kus. Rovnako vám ešte pred tým ako vyrobíme niekoľko desiatok alebo stoviek svadobných oznámení vieme poslať vzorku. Ide nám o vašu spokojnosť a urobíme pre to všetko. Takže či už hľadáte svadobné oznámenia alebo svadobné pozvánky k stolu všetko u nás nájdete.