Terasa bytu alebo domu môže byť dokonalým miestom pre váš oddych, stretnutia s priateľmi a rodinou, ale aj pre pestovanie kvetín. Pohodlné sedenie a pekné doplnky však nie sú všetko. Pri zariaďovaní terasy treba myslieť aj na vplyvy počasia. Horúce slnečné lúče vám počas leta vedia pekne znepríjemniť popíjanie dobre vychladeného nápoja. Rovnako vás na jeseň môže z terasy vyhnať ľadový vietor. Na obidva problémy vám ponúkame jedno riešenie. Je ním terasová roleta od firmy Bez hmyzu SK s. r. o., ktoré nájdete na webovej stránke www.screenoverolety.sk. Terasové rolety sú jednoducho použiteľné v každom ročnom období.

terasa

Neprepustia nebezpečné UV žiarenie a ani silný vietor. Keďže sú vyslovene konštruované do exteriéru, nemajú problém odolať aj náročnejším poveternostným podmienkam. V spodnej časti sú kvalitne zaťažené oceľovou tyčou, takže ich vietor nerozhojdá do priestoru. Sú nielen funkčné, ale aj pekné. Na výber máte rôzne moderné odtiene, takže je len na vás, aký variant si zvolíte. Rolety je možné vyrobiť až do neuveriteľných 7 m na dĺžku a 6 m na výšku, takže sa nemusíte obávať objednávania niekoľkých meter širokých roliet, ktoré by boli nielen nepraktické, ale aj neestetické. Informujte sa o cene priamo pre vašu terasu.

terasa so sedením

Urobiť tak môžete pomocou vyžiadania cenovej ponuky cez webovú stránku. Informovať sa môžete aj na telefónnom čísle +421 948 770 811. Odborníci vám ochotne poradia s výberom ideálnych roliet pre vás, ale poskytnú vám informácie aj o možnostiach montáže, s ktorou majú bohaté skúsenosti. Navštívte ich webovú stránku a nájdite mnohé ďalšie spôsoby moderného tienenia nielen do exteriéru. Rolety sú totiž výborným pomocníkom aj v interiérovom prostredí. Veľmi populárne je umiestnenie roliet do presklených kancelárií. Môžete tak získať súkromie, keď ho práve potrebujete.

Ve spolupráci s https://hodnotenie-produktov.sk/.