Tvrdá voda je veľký problém na celom Slovensku. Najtvrdšiu vodu hlási Trenčiansky kraj, ale ani v druhých mestách a regiónoch to nie je oveľa lepšie. Tvrdá voda, okrem toho, že zanecháva na povrchu matný povlak, ktorý len ťažko ide dole, ničí aj spotrebiče a nie je úplne vhodná ani pre naše zdravie, nehovoriac o tom, že nie je veľmi chutná na pitie. Chcete zistiť, či z vášho kohútika tečie tvrdá voda? Môžete to zistiť rôznymi spôsobmi. Množstvo “babských” rád môžete nájsť na rôznych internetových portáloch aj na sociálnych sieťach, no najspoľahlivejší je aj tak test určený na meranie tvrdosti vody.

voda

Takýto test môžete nájsť aj vo Voda Servise pod názvom – Domáci test vody – 5 ks. V balení je 5 kusov, takže môžete test niekoľko krát opakovať alebo použiť test na viacerých zdrojoch, či už je to vaša studňa alebo vodovodné potrubia. Vďaka domácemu testu môžete mať výsledky už o 60 sekúnd a dozviete sa všetky základné potrebné informácie o vašej vode. V prípade záujmu si môžete nechať urobiť aj kompletný rozbor vody našou spoločnosťou, kde sa dozviete takmer všetko o hodnotách a kvalite vašej vody. Ale ak nemáte väčší problém na začiatok vám bude stačiť domáci test.

test vody

Vo Voda Servise však nájdete okrem samotných testov aj možnosti na riešenie problému, ak zistíte, že aj z vašeho kohútika, alebo studne tečie tvrdá voda. Na internetovej stránke www.vodaservis.sk nájdete aj veľa možností, ako zmäkčiť tvrdú vodu. Laik si častokrát nevie sám pomôcť a vybrať ten správny zmäkčovač na tvrdú vodu. Od toho sme tu my, nechajte si poradiť odborníkmi, ktorí túto problematiku majú v malíčku. Kontaktujte nás a dohodneme si s vami konzultáciu alebo poradenstvo, ako vyriešiť váš problém s tvrdou vodou. Poradenstvo aj konzultácie je u nás zdarma, ako aj vytvorenie nezáväznej kalkulácie a cenovej ponuky pri rôznych možnostiach realizácie.