Mobilné domy sa v poslednom čase rozšírili po celom Slovensku. Nie je sa čomu diviť, takéto bývanie je výhodné či už pre mladé rodiny alebo aj pre dôchodcov, ktorý nemajú peniaze na vyhadzovanie. Lacné bývanie je dnes naozaj ojedinelé a je skvelé, že nám práve mobilné domy ponúkajú túto možnosť, pričom nám pri bývaní v mobilnom dome nemusí chýbať vôbec nič. Kompletne zariadené miestnosti Vám prinesú rovnaký luxus a pohodlné žitie ako aj v bežnom rodinnom dome či byte. Chýbať Vám tu nebude kompletne vybavená kuchyňa plná spotrebičov, či úplne funkčná toaleta so sprchovým kútom. Takže ani pri bývaní v mobilnom dome nemusíte znižovať svoje štandardy ani len o jedno percento z toho, na čo ste boli doposiaľ zvyknutý.

bývanie

Vysoké splátky za energie môžu byť pre Vás minulosťou pokiaľ si vyberiete Mobilný dom KP89 Sunseeker Rhodos. Tento mobilný dom u nás nájdete v atraktívnej akciovej cene za ani nie sedem tisíc eur. Rozhodne lepšiu ponuku než je tá naša už nenájdete. Tento malý mobilný domček máme pre Vás k dispozícií okamžite pre toho, kto sa rozhodne pre jeho kúpu. Tento mobilný dom uprednostňujeme využívať sezónne, napríklad ako malú rodinnú chatu kde sa raz za čas aj deťmi vyberiete na víkend. Jeho atraktívna cena môže byť lákadlom aj pre Vás, neváhajte preto už ani chvíľku pretože nemáte na čo čakať.

sezónne bývanie

Naša spoločnosť Vám ponúka taktiež aj dovoz tohto mobilného domčeka zadarmo až na Váš pozemok alebo kamkoľvek chcete. V prípade otázok na náš sortiment alebo čokoľvek s ním spojené nás neváhajte kontaktovať telefonicky či e-mailom. Postaráme sa o dovoz Vášho vysnívaného mobilného bývania a pomôžeme Vám tak s novým začiatkom. Sme si istí, že rovnako ako aj mnohí pred Vami, tak aj Vy si budete užívať toto bývanie plnými dúškami, či už ako sezónnu chatku alebo ako bývanie na plný úväzok počas celého roka.