Pokiaľ sa vám zdá, že vaše priestory potrebujú nejaký nový,,šmrnc,, určite si pozrite kompletné sady RGB pásikov na stránke www.ledprodukt.sk. RGB pásiky sú pásiky, ktorými dokážete nasvietiť svoje priestory alebo časti priestorov, ako sú napríklad sadrokartónové podhľady alebo police, vitríny, no taktiež je vhodné tieto RGB pásiky použiť aj na osvetlenie výkladov vo vašej predajni, či osvetlenie barov vo vašich podnikoch. Určite aj majitelia reštaurácií či kaviarní vďačne uvítajú takúto možnosť, spríjemniť a osvetliť svoje priestory. Tieto RGB pásiky sú vhodné ako dizajnové osvetleniez vďaka ktorému dokážete navodiť príjemnú atmosféru na danú tému.,

osvetlenie pc

Aj keď svetielkam hádam najviac patria najkrajšie sviatky roku a teda Vianoce, je mnoho ďalších príležitostí kde sa dajú využiť na dizajn a dekoráciu tieto RGB svetla. 14. február je za rohom a každý dobre vieme, že 14. február patrí sviatku všetkých zaľúbených a teda 14. február je svätý Valentín. Preto neváhajte a zakúpte si u nás kompletné sady RGB pásikov, vďaka ktorým dokážete vykúzliť tú pravú atmosféru plnú lásky, nehy a romantiky. Kompletné sady RGB pásikov si na www.ledprodukt.sk môžete zakúpiť už dnes. Z týchto kompletných sád RGB pásikov si môžete vyberať z rôznych dĺžok. Týchto LED pásikov tu nájdete mnoho, LED pásiky, ktoré sú 10m, 15m ale aj 20m a iné. Samozrejmosťou je, že tieto pásiky sa dajú nadpájať a takýmto spôsobom si ich dokážete predĺžiť. Môžeme si popísať napríklad sadu pásikov 20 m PROFI LED pásik SMD 5550 RGB 30 LED/m, IP20, 24V, RF2 – Kompletná sada.

RGB osvetlenie

V tomto profi balení nájdete dva kusy 10m dlhých profi LED pásikov na ktoré Vám s radosťou dáme záruku tri roky. Tieto RGB LED pásiky sú obohatené o diaľkový ovládač a teda o LED RGB ovládač RF2, pri ktorom jeho prijímač nemusí byť viditeľný a pokojne môže byť ukrytý napríklad v sadrokartónovom podhľade. Napájací zdroj tohto RGB LED pásika je na jeden kus 150W, pre priame zapojenie do elektrickej siete. Tento, ale rovnako tak aj všetky ostatné RGB LED pásiky, ale aj bežné LED pásiky odporúčame inštalovať na hliníkové profily. Na stránke www.ledprodukt.sk si ľahko nájdete vhodné hliníkové profily, ktoré sú potrebné pre dosiahnutie čo najdlhšej životnosti a pre dosiahnutie správneho svietenia LED pásikov, ktoré vám takto dostatočne dlho vydržia. Hliníkové profily pre LED pásiky dokonale odvádzajú teplo a tým tu nedochádza k prehrievaniu samotných LED pásikov počas ich svietenia.