Papierové kartóny boli v minulosti najčastejším riešením pre zabalenie tovaru. Rozmery kartónov sa samozrejme odlišovali, ale stále v nich ostávali tzv. hluché miesta nevyužitého priestoru. Boli náročné na priestor a zbytočne navyšovali náklady na prepravu.

package-1511683_640

Plastová obálka je modernou náhradou, ktorá sa teší popularite u zákazníkov a rovnako aj u prepravcov.

V ponuke nájdete plastové obálky viacerých rozmerov do ktorých bezpečne zabalíte napríklad tlačoviny alebo ľahký textil, prípadne drobné predmety bez výrazne ostrých hrán. Plastové obálky veľa vydržia, sú odolné aj voči dažďu, teplu, zime a hlavne voči vlhkosti, takže Vaša zásielka bude doručená v pôvodnej kvalite. Aj ich vzhľad je výnimočný, od úradnej sivej alebo čiernej farby až po hravé farby zelenej, modrej, ružovej alebo pomarančovej.

Všetky plastové obálky, šetria životné prostredie sú vyrobené zo 100% recyklovaného plastu a dajú sa recyklovať ďalej.

envelope-154975_640

Váš tovar ochránia, na rozdiel od papierového kartóna plastová obálka nenavlhne a ani sa tak ľahko neroztrhne. Expedičné firmy ich uprednostňujú najmä kvôli úspore priestoru a to hlavne pri expedícii do zahraničia.

Ďalšou výhodou je tmavá fólia vo vnútri obálky – tovar nikto nevidí, neokuká a je od začiatku zabalenia až po finálne vybalenie iba Váš.

V ponuke nájdete aj plastové obálky s jednou alebo viacerými samolepiacimi záložkami. Pomocou nich precízne zalepíte obálku aj s väčším objemom. Slúžia nato, aby zväčšili objem obálky a dali sa do nich zabaliť aj objemnejšie veci pri dokonalom zalepení plastovej obálky. Skúsenosti dokazujú zväčšenie objemu až do 30%, čo je ekonomická výhoda pre zákazníka.

Požiadavky zákazníkov sú prioritou a preto nie je problémom dodávka špeciálneho rozmeru, množstva alebo farebného prevedenia. Takisto potlač aj vrátane loga firmy je záležitosťou vzájomnej dohody.

Či už čierne alebo pestré farebné, plastové obálky majú široké uplatnenie, maximálnu funkčnosť, ekologický rozmer a šetria Vaše financie.