Aj kvalita sa dá kúpiť za rozumnú akciovú cenu. Dôkazom toho je aj ponuka matrace akcia, ktorá Vám predstavuje a ponúka rôzne druhy sendvičových a pružinových matracov v priaznivých akciových cenách. U mnohých ušetríte až do 40% pôvodnej ceny a pritom získate kvalitný zdravotný matrac vyrobený z čisto prírodných surovín, odborné poradenstvo pri výbere správneho matraca, možnosť odskúšať si ho priamo v predajni a výnimočné ortopedické vlastnosti ponúkaných akciových matracov, ktoré Vám pomôžu pri viacerých zdravotných problémoch.

elegantný matrac

Technológia ich výroby je unikátna, či už sa jedná o tvrdšie pružinové alebo taštičkové matrace alebo najviac obľúbené matrace z kvalitnej švajčiarskej peny, ktorá je patentovaná.

V ponuke nájdete aj kombinované matrace zo špeciálnej peny, gumokokosu alebo latexu, taštičkových pružín, ktoré Vám zabezpečia dokonalý komfort pri ležaní. Mnohé z nich majú obojstranné využitie, pričom každá strana má svoju vlastnú tvrdosť a môžete si aktuálne vybrať takú, ktorá Vám vyhovuje.

Súčasťou ponuky sú aj elegantné penové matrace z kolekcie Premium, ktoré sú vyrobené zo špičkových prvotriednych surovín a ktoré výnimočne podporia v spánku Vaše kostrové svalstvo, chrbticu a kĺby.

hygienický baby matrac

Baby kolekcia sa takisto nachádza v akciovej ponuke, predstavuje vzdušné, hygienicky nezávadné matrace vhodné pre malé deti. Sú antialergické, majú technológiu, ktorá zabezpečuje správnu termoreguláciu, zabraňujú šíreniu mikroorganizmov a sú vhodné aj pre deti v útlom veku.

Priam ideálny fyziologický účinok majú pružinové matrace z akciovej ponuky, ktoré sa vyznačujú špeciálnou technológiou spracovania pružín do 7 anatomických zón, viacerých stupňov tvrdosti, takže poskytujú podporu zvlášť pre kĺby, oblasť bedier, jednotlivé časti chrbtice, drieku, končatiny a kostry. Sú ideálne na relaxáciu, vzdušné, vyrobené z prírodných surovín, ktoré zabraňujú množeniu mikroorganizmov a roztočov.

Všimnite si širokú ponuku matracov v akcii a vyberte kvalitu za mimoriadne rozumnú cenu.