V dnešnej uponáhľanej dobe je profesionálne upratovanie nie príliš obľúbenou, ale nevyhnutnou záležitosťou. Často sa aj podľa dosiahnutého poriadku posudzuje reprezentatívnosť a serióznosť danej inštitúcie. Firma GRANT zastrešuje predovšetkým oblasť východného Slovenska a pôsobí v Poprade, Vysokých Tatrách, Spišskej Novej Vsi a Kežmarku. O jej kvalite vypovedá precíznosť, maximálna ústretovosť, diskrétnosť a dlhoročné skúsenosti. Spoločnosť je aktuálne na slovenskom trhu už od roku 1995 a má za sebou dlhodobé pozitívne výsledky a ukážka strany Upratovanie-grant.sk.

vysavanie

Zákazník si môže objednať z pestrej škály upratovacích a čistiacich služieb, či už ide o základné úkony, akými sú bežné upratovacie práce, alebo čistenie kobercov, umývanie okien, čistenie čalúneného nábytku. V rámci upratovacích prác si môžete nakombinovať rozsah prác podľa Vašich predstáv a očakávaní. Pravidelné upratovanie zahŕňa napríklad vyprázdnenie odpadkových košov, vysávanie kobercov a stoličiek, umývanie drezov a kuchyniek a tiež upratanie kúpeľní a sociálnych zariadení. Firma je orientovaná aj na sprostredkovanie expresnej dezinfekcie, a to priemyselnej a chemickej – postrekom – do 24 hodín.

upratovacie sluzby

Za najefektívnejší spôsob dezinfekcie proti vírusom, baktériám, plesniam či roztočom je pokladaná dezinfekcia ozónom ktorá sa vykonáva prostredníctvom generátora. Samozrejmosťou pre upratovaciu spoločnosť GRANT je spoľahlivosť, využívanie najmodernejšej techniky, dodržiavanie bezpečnosti pri práci a vždy profesionálny prístup. Odmenou za dôkladne vyčistené priestory budú spokojní zákazníci, ktorí sa k Vám vždy radi vrátia. Ak vložíte svoju dôveru do rúk skutočným odborníkom, nikdy to neoľutujete. V prípade záujmu nájdete bližšie informácie na webovej stránke upratovanie-grant.sk alebo je možné dohodnúť sa osobne. V prípade záujmu nájdete bližšie informácie na webovej stránke upratovanie-grant.sk alebo je možné dohodnúť sa osobne.