Neodteká vám kanál, alebo sa vám upchalo WC či výlevka v umývadle? Keď hľadáte majstrov, ktorí by vám túto závadu vedeli opraviť, zistíte, že krtkovanie v Bratislave nie je veru lacné, ani teda kdekoľvek na Slovensku. Avšak ani zaplatenie nemalej sumy, neznamená, že váš problém bude vyriešený, alebo bude vyriešený kvalitne. Keď si otvoríte internetové stránky s krtkovaním, vyskočí na vás množstvo firiem, ktoré ponúkajú tieto služby. Jedny sú o niečo lacnejší, ako tí druhí. Ale ani vysoká cena neznamená mnohokrát kvalitu vykonanej práce. Niektorí sľubujú všeličo, ale keď prídu k vám domov, zistíte, že to všetko bolo len krásne napísané na zlákanie zákazníka.

toaleta

My nesľubujeme, my ponúkame naozajstnú kvalitu. Okrem toho si naúčtujeme len to, čo sme naozaj vykonali, žiadne skryté poplatky a neexistujúce položky na vašom konečnom účte za službyy. Okrem toho si za dopravu neúčtujeme, ani v rámci Bratislavy ani za výjazdy do iných miest. Čo znamená, že keď si všetko zrátate naozaj sme najlacnejší. Preto ako hľadáte lacné krtkovanie v Bratislave, alebo kdekoľvek na západnom Slovensku, práve ste ho našli. AB-krtkovanie je tím profesionálov, ktorí robia svoju prácu kvalitne a zodpovedne.

umývadlo

Rýchlo a efektívne si poradia s každým problémom, pretože používajú najmodernejšiu technológiu v oblasti čistenia kanalizácie. Taktiež ponúkajú iné služby v oblasti vodovodných potrubí a kanalizácie. AB- krtkovanie ponúka taktiež elektronické a vysokotlakové čistenie kanalizácie, frézovanie a sanitáciu potrubia, ale aj TV monitoring a trasovanie vášho potrubia, ako aj iné inštalatérske práce. AB-Krtkovanie je tu pre vás nonstop každý deň či je sviatok a či víkend. Na AB-Krtkovanie sa môžete obrátiť s každou haváriou s kanalizáciou a vodovodným potrubím. Stačí nám zavolať a vaša havária bude v priebehu niekoľkých hodín odstránená.